Lazerle cilt gençleştirmeLazerle Cilt Gençleştirme

                Kişilerin dış görünümlerine önem vermesi ile günümüzde kozmetik gibi büyük sektörler ortaya çıkmıştır. Çeşitli kremler, losyonlar gibi ürünlerle kişilerin ihtiyaçları karşılanmaya çalışılmıştır. Giderek gelişen ve yenilenen bu alanda her gün yeni bir ürünle karşılaşabilmek mümkündür.

                Teknolojik gelişmelerin ışığında lazer ışınlarının kullanımıyla ortaya çıkan yeni tedavi yöntemi tüm bu ürünlere gerek kalmadan dış görünümünüzün gençleştirmesini sağlamaktadır. Özellikle yılların ilerlemesi ile birlikte vücutta meydana gelen çeşitli kırışıklıklara, sarkmalara çözüm olan lazerle cilt gençleştirme bu sorunları çözebilmek mümkün durumdadır.

                Bu tedavi yoluyla cilt 10 ile 20 yıl arasında değişebilen önceki görünümüne döndürülebilir. Bu süre kişilerin yaşına, cilt durumuna bağlı olarak değişmektedir. Lazerle cilt gençleştirme tedavisinde epilasyon gibi diğer yöntemlere karşın gençleştirme operasyonları genelde bir seansta tamamlanmaktadır. Kişilerin durumuna ve ihtiyacına göre ek seanslar yapılabilmektedir. Maksimum bir saat süren bu seans ile kolay bir şekilde gençleştirme operasyonunu tamamlayabilirsiniz. Bu kadar kısa sürede tamamlanabilen ve performans alınabilen bu tedavi bu özellikleri nedeniyle de oldukça popüler olmuştur.

                Lazerin ciltte herhangi bir yan etki yapmaması kişilerin bu lazerle cilt gençleştirme tedavisine güvenmesini daha da arttırmıştır. Operasyon sırasında ve sonrasında hafif yanma hissinin yanında kişilerde başka bir etki yapmamaktadır. Bu durum da bir hafta içinde geçmektedir. Bu nedenle de çalışan kişiler dahi bu yöntemden yararlanabilirsiniz.

                Bu operasyon sonrasında dikkat etmek ve bakım yapmak çok önemlidir. Ciltte herhangi bir sorun oluşmaması için ve yapılan operasyondan tam verim alabilmek için bu oldukça önemlidir. Operasyon sonrasında direk güneş ışınlarına karşı korunmak gereklidir. Tavsiye edilen kremlerle cildinizi sürekli nemlendirmeniz gerekir ve cildinize bağlı olarak verilen ilaçlar ve tavsiyeler eksiksiz uygulanmalıdır. Bu sayede hem zarar görmeniz hem de gençleşmeniz sağlanabilmektedir.


0 Responses to "Lazerle cilt gençleştirme"