LAZER EPİLASYONDA NE TİP LAZERLER KULLANILIR?LAZER EPİLASYONDA NE TİP LAZERLER KULLANILIR?

Hayatları boyunca kadınlar ve erkekler bölgesel olarak vücutlarında bulunan tüylerden oldukça rahatsız olurlar. Sürekli almak zorunda kaldıklarından dolayı bu iş artık bir işkence haline gelmektedir. Bundan dolayı son zamanlarda erkeklerde kadınlar kadar lazer epilasyon yöntemine yönelmişlerdir. Lazer epilasyon ile istemediğiniz bölgelerdeki tüylerinizden kolay ve acısız bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde tüylerinize uygulanacak lazer ile kıl köklerinizin yanmasını ve bir daha o bölgelerde tüy oluşmasını engelleyeceksiniz.

Lazer epilasyon yönteminde kullanılan cihazlarda oldukça önemlidir. Çünkü herkesin cilt rengi ve kıl köklerinin yapısı farklı olduğundan dolayı bunlara etki edebilecek en etkili olanların kullanılması sizin bu yöntemden en iyi sonuç almanızı sağlar. Lazer epilasyonda kullanılan dört çeşit lazer vardır. Bunlar alexandrite, ruby, diod, nd:yag olarak bilinmektedir. Bu lazerler arasında çeşitli farklılıklar vardır. Kıllarınızın yapısına göre bu lazerlerden sizin için en uygun olanın kullanılması gerekmektedir.

Lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiğiniz zaman piyasada çok fazla bulunan lazer merkezlerinden bilgi almanız ve sizin için en uygun lazer cihazının hangisi olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir. Bu lazer cihazlarından sizin için uygun olanının kullanılmasının yanı sıra bu cihazı kullananların da işinde uzman olması gerekir. Böylece iz de lazer yönteminde en etkili sonucu alarak memnun bir şekilde lazer epilasyon yöntemini bitirmiş olursunuz. Lazer epilasyon herkes için kolaylıktır.


0 Responses to "LAZER EPİLASYONDA NE TİP LAZERLER KULLANILIR?"