LAZER EPİLASYONDA ACI HİSSEDİLİR Mİ?LAZER EPİLASYONDA ACI HİSSEDİLİR Mİ?

Kadınların ve erkeklerin tüylerinden kurtulmaları için en etkili yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon ile bölgesel olarak istemediğiniz tüylerinizden kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Üstelik lazer epilasyon derinizin altında bulunan kıl köklerine etki ettiğinden dolayı bu işlemden sonra lazer epilasyon tamamlandığında hiçbir şekilde tekrardan kıllarınızda çıkma gibi bir şey olmayacaktır. Bundan dolayı da siz hayatınıza daha rahat bir şekilde devam edeceksiniz. Lazer epilasyonu hem bayanlar hem de erkekler rahatlık ve görünümlerinin daha hoş olmasından dolayı tercih etmektedirler.

Lazer epilasyon ile acı hissetme konusunda herkesin aklında soru işaretleri bulunmaktadır. ama epilasyon sırasında lazer ile birlikte sizin cildinize dinamik soğutma sistemi uygulanmasından dolayı herhangi bir acı hissetmezsiniz. Hissetseniz bile bu acı canınızı çok yakacak türden ya da ağrı yapacak türden değildir. Lazer epilasyon sırasında lazer uygulaması yapılırken sadece lazerin teniniz ile etkileşimde olduğu zamanlarda ufak bir batma hissi ve kıl köklerinizin yanmasından dolayı da yanık kokusuna benzer bir koku ile karşılaşırsınız. Bu da sizin işleminizin etkili olduğuna işarettir. Kıl köklerinizin lazere etki etmesinden dolayı zamanla kaybolacak ve bir zaman sonrada hiç çıkmamaya başlayacaktır.

Lazer epilasyonda acı hissi kişiden kişiye de değişebilir. Acı eşiği yüksek olan kişiler hiçbir şekilde acı çekmezken acı eşiği düşük olan kişilerde çok az bir miktarda acı hissedebilir.


0 Responses to "LAZER EPİLASYONDA ACI HİSSEDİLİR Mİ?"