LAZER EPİLASYON YAPILMA ŞEKLİLAZER EPİLASYON YAPILMA ŞEKLİ

Lazer epilasyon hem kadınlar hem de erkekler için istemediklerin tüylerinden kurtulmanın en etkili yoludur. Bu yöntem ile siz de istemediğiniz tüylerinizden kısa bir zaman da ve çok fazla acı hissetmeden kurtulabilirsiniz. Vücudunuzda rahatsız olduğunuz bölgelerinden istediğiniz yere bu lazer epilasyon yöntemini uygulatabilirsiniz. Hem bu sayede daha rahat olursunuz hem de kendinizi daha güzel ve özgüveni son derece yüksek biri olarak hissedebilirsiniz.

Son zamanlarda kadınlar kadar erkeklerde lazer epilasyona yönelmişlerdir. Erkeklerde bölgesel olarak rahatsız oldukları tüylerinden kolay bir şekilde kurtulabilirler. Çoğu insan lazer epilasyonun nasıl yapılacağı konusunda tedirgin olabilir. Bunun için de lazer yapan yerlerden en iyisini ve en iyi sonuç alabilecekleri olan yerleri seçmeleri lazımdır.

Lazer epilasyon yapılmaya başlanmadan önce istediğiniz bölgeyi güzel bir şekilde temizlemeniz gerekmektedir. Ama epilasyon zamanına kadar kıl köklerinizin uzaması gerekir ve epilasyona başlanan zamandan bitiş zamanına kadar da kesinlikle hiçbir zaman kıllarınızı kökünden almamanız gerekir. Çünkü epilasyon makinesinin sizin cildinize uygulayacağı lazer ile kıl köklerinizi yakarak bir daha çıkmamasını ve bundan da tamamen kurtulmanızı sağlar. Fakat sizin sürekli tüylerinizi kökünden almanız lazerin hiçbir etkisini ortaya koymaz. Bundan dolayı da siz lazer epilasyondan hiçbir verim alamazsınız. Lazer epilasyonda kullanılan makinelerin sizin cilt tipinize ve kıl köklerinize uygun olup olmadığını da öğrenmeniz gerekir. Böylece lazer epilasyondan daha çok verim alacaksınız.


0 Responses to "LAZER EPİLASYON YAPILMA ŞEKLİ"