LAZER EPİLASYON UYGULAMASI NE KADAR SÜRER?LAZER EPİLASYON UYGULAMASI NE KADAR SÜRER?

Kadınlar ve erkekler vücutlarının daha güzel gözükmesi için son zamanlarda lazer epilasyon yöntemine oldukça fazla ilgi göstermektedir. Lazer epilasyon ile vücudunuzda istenmeyen bölgelerinizde bulunan tüylerden kolay ve hızlı bir şekilde tamamen kurtulabilirsiniz. epilasyon yöntemlerinin içinde en kesin çözümü veren ve daha az acı hissedebileceğiniz bu yöntem herkesin büyük ilgisi ile karşı karşıyadır.

Kişinin cilt yapısına ve kıl köklerinin yapısına göre seans süreleri de farklılık gösterebilir. Bunun için lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiğiniz zaman sizin cildinize ve kıl yapınıza en uygun olan makinenin kullanılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Böylece daha verimli bir sonuç alırsınız ve lazer epilasyon sonunda kıllarınızın hepsinden tamamen kurtulabilirsiniz. Ayrıca seans ücretleri sizin hangi bölgenize lazer epilasyon uygulattığınıza da bağlıdır. Çünkü küçük bir yere uygulanan lazer ile daha büyük bir yere uygulanan lazerin süresinde değişiklikler olmaktadır.

Lazer epilasyon süresi kişiden kişiye değiştiği gibi bu yöntem için kullanılan makinelerinde iyi olması ve cihazların kaliteli olması da seans süresinde oldukça etkilidir. Bacak bölgesinde 30 – 50 dakika, kol bölgesinde 20 – 30 dakika ve bikini bölgesinde de 10 – 15 dakika civarında süren lazer epilasyon ile siz de tüylerinizden ömür boyu kurtulabilir ve bunun rahatlığını da yaşayabilirsiniz. Lazer epilasyon uygulanan merkezlerden daha detaylı bilgi alabilir ve kararınızı bu yönde verebilirsiniz.


0 Responses to "LAZER EPİLASYON UYGULAMASI NE KADAR SÜRER?"