LAZER EPİLASYON SONUCU KALICI MIDIR?LAZER EPİLASYON SONUCU KALICI MIDIR?

Lazer epilasyon herkesin tüylerinden tamamen kurtulmaları için seçtikleri bir yöntemdir. Ama epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin akıllarında olan “acaba sonucu kalıcı mıdır” sorusu vardır. Bunun içinde epilasyon yaptırılan yerdeki uzmanlar ile konuşurlar ya da lazer epilasyon yöntemini kullanan kişilerden fikir almak isterler. Lazer epilasyonu artık sadece kadınlar değil erkekler de kullanmaktadır. Vücudunuzda istenmeyen bölgelerinizde bulunan tüylerden en kısa zaman da ve en acısız bir şekilde kurtulmak için bu yöntemi seçen insanlar, lazer epilasyon ile hayatlarını daha rahat bir şekilde devam ettirirler.

Lazer epilasyon yaptırdıktan sonra tüylerinizde belli dönemlerde çıkma olabilir. Bunun nedeni de hormonsal olarak değişiklik içinde olmanızdır. Doğum sonrasında ya da menopoz zamanlarında kadınların vücutlarının belli bölgelerinde tekrar tüylenmeler olabiliyor. Ama bunların da kolay bir çözüm yolu vardır. Bu bölgeleriniz için epilasyon merkezlerinden yardım alarak bir ya da iki seans lazer tedavisi gördükten sonra tekrar tüyleriniz tamamen kaybolacaktır.
Lazer epilasyon yaptırmanız için kalıtsal bir hastalığınız yani epilasyon yaptırmanızı etkileyecek herhangi bir hastalığınızın olmaması gereklidir. Eğer böyle bir hastalığınız da varsa lazer epilasyondan etki alamamanız gibi çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun için doktorunuz ile epilasyon yaptırmadan önce konuşmanız ve bu konuda fikir almanız gerekmektedir. Lazer epilasyon yaptıran kişilerin büyük bir kısmında kalıcı bir çözüm olmuştur. Böylece insanlar daha rahat yaşamlarını sürdürmüş ve sürekli tüylerini almak zorunda kalmamışlardır


0 Responses to "LAZER EPİLASYON SONUCU KALICI MIDIR?"