LAZER EPİLASYON GÜVENLİ MİDİR?LAZER EPİLASYON GÜVENLİ MİDİR?

Özellikle son zamanlarda hem kadınların hem de erkeklerin vücutlarında bulunan istenmeyen tüylerinden tamamen kurtulmak için lazer epilasyon yöntemine yönelmektedirler. Lazer epilasyon ile istemediğiniz bölgelerinizde oluşan tüylerden hem acısız bir şekilde hem de kısa bir sürede kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyon yaptırdıktan sonra siz de bunun rahatlığını yaşayacak ve bu durumdan da oldukça memnun kalacaksınız.

Lazer epilasyon cildinize zarar vermez. Sadece cihazda bulunan lazer ısınları ile derinizin altında bulunan kıl köklerine temas ederek onları yakar ve kıl oluşumunu önler. Böylece vücudunuzda lazer yaptırdığınız bölgelerinizde bir daha tüylenme gibi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Bu da hem sizin daha hoş gözükmenizi sağlar hem de daha rahat bir yaşam sürmenizi sağlar. Bu lazer epilasyonda vücudunuzda her hangi bir iz asla kalmaz. Bu yönden çekincesi olan insanlar vardır ama akıllarında olan bu soru işaretlerini lazer epilasyon merkezlerinde bulunan uzman kişilerden yardım alarak çözebilirler.

Lazer epilasyonun uygulandığı bölgeye ve kişinin cilt yapısı, kıl köküne göre makineler kullanıldığında ve bu işlem uzman kişiler tarafından da yapıldığında hiçbir güvencesizlik söz konusu değildir. Her bölgenize göre değişik dozlarda lazer uygulaması yapılmalıdır. Çünkü vücudunuzda bulunan tüylerin çıktığı bölgeler farklı olduğundan dolayı bunlar için özel çalışma yapılması gereklidir. Bunun için de lazer epilasyon konusunda en uzman olan yerlerden yararlanmakta fayda vardır.


0 Responses to "LAZER EPİLASYON GÜVENLİ MİDİR?"