EN GÜNCEL LAZER EPİLASYON FİYATLARIEN GÜNCEL LAZER EPİLASYON FİYATLARI

Kadınların ve erkeklerin vücutlarında bulunan istenmeyen tüylerinden kurtulmaları için seçtikleri yöntemlerden bir tanesi de lazer epilasyondur.  Birçok kişinin lazer epilasyon seçmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi de rahatsız oldukları bölgelerindeki tüylerden tamamen ve acısız bir şekilde kurtulma olasılığı olmasıdır.

Piyasada çok fazla epilasyon yapan yerler bulunmaktadır. Ama bunların arasından sizin cildinize uygun olan makineleri kullanmaları ve bu epilasyon işlemini yapacak olanların ise işinde profesyonel olmaları gerekmektedir. Bu işi yapabilen çok fazla yer bulunmasından dolayı da fiyatlarda çeşitlilik gösterebilir. Bazı yerler zaman zaman yaptıkları indirimler ile müşteri çekmeye çalışırlar. Ama piyasada yapılan araştırmalara göre bu fiyat konusunda çok fazla farklılıklar göstermemektedir. İnsanların bütün vücut olarak yaptırdıkları epilasyon işlemleri ile bölgesel olarak yaptırdıkları epilasyon fiyatları arasında fark vardır. Çünkü bütün vücut olarak gittiğiniz zaman size daha uygun bir fiyat çıkartılırken bölgesel olarak gidildiği zaman bu fiyat değişebilir.

Lazer epilasyon ücretleri seans olarak da verilmektedir. Cildinizde bulunan tüylerin köklerin kalınlığı ve cildinizin epilasyon makinesine karşı vereceği tepkiler herkese göre değişiktir. Bundan dolayı da seanslar kişiden kişiye farklılık gösterir. Ama genel olarak piyasada epilasyon seans fiyatları koltuk altı 45 TL – 50 TL civarı, genital bölge 100 TL – 120 TL civarı ve tüm bacak 500 TL – 600 TL civarında olmaktadır.


0 Responses to "EN GÜNCEL LAZER EPİLASYON FİYATLARI"